ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Το τμήμα καλαθοσφαίρισης του Σκακιστικού Ομίλου Ηρακλείου ιδρύθηκε από μια παρέα φίλων το έτος 2003.Η παρεα αυτοί απαρτιζόταν από τους Βιδοζαχαράκη Ι, Τζουλιαδάκη Γ,Μαστοράκη Ε, Παπανδρέου Ν,Τούλη Δ, Τούλη Ν!!. Συμμετέχει ανελλιπώς από την ημέρα ίδρυσης της στα τουρνουά του Δήμου μας έχοντας κατακτήσει αρκετά μετάλλια καθώς και τον τίτλο του πρωταθλητή το έτος 2013!!

Εκπρόσωποι: Πανταζής Γεώργιος, Δότσιος Δημήτριος, Λιόλιος Ευάγγελος
Προπονητής: Λιόλιος Ευάγγελος

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ

Α-3ΠΟΝΤΑ

Α-3ΠΟΝΤΑ

ΘέσηΑθλητήςΟμάδα3PM
1Κουτσουράς ΘέμηςΙΔΡΥΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΡΕΥΝΑΣ1
2ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ-1
3ΚΑΤΕΡΓΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ1
4ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ-1
5ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ Α.COSMOS SPORT1
6ΜΑΡΚΙΝ Β.-1
7Τσαμπάλας Βασίλης-1
8ΜΟΝΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-1
9Μανασάκης Ζ.-1
10Ρολακης ΙωάννηςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ1
11ΚΑΡΑΤΖΑΣ Χ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ1
12ΝΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑ.Γ.Ν.Η.1
13ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ1
14Περάκης Λευτέρης-1
15ΦΑΧΡΑΝΤΙΑΝ Α.-1
16ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΚΟΥΤΡΗΣ1
17ΧΝΑΡΑΚΗΣΑΣΤΥΝΟΜΙΑ1
18ΦΑΚΙΔΑΡΗΣ Ε.Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ1
19ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Α.ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ1
20ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣΑΣΤΥΝΟΜΙΑ1
21ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ-1
22ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ-1
23ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ Μ.-1
24ΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜ.-1
25ΒΑΡΔΑΒΑΣ Κ.ΠΑΛ. Ο.Φ.Η.1
26ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-1
27Fabien Chaix-1
28Βασιλάκης Φίλιππος-1
29ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ1
30ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Β.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ1
31ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Θ.Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ1
32ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ Κ.COSMOS SPORT1
33ΠΑΓΚΑΛΟΣ Μ.-1
34ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Ι.ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ1
35Μποσκόβ ΙάκωβοςΙΔΡΥΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΡΕΥΝΑΣ1
36ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ-1
37Παπαδάκης ΓιώργοςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ1
38ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ Α.ΚΟΥΤΡΗΣ1
39ΤΣΙΡΙΔΗΣ-2
40ΑΡΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ Λ.-2
41ΚΟΥΤΡΗΣ ΕΜ.ΚΟΥΤΡΗΣ2
42ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ Κ.COSMOS SPORT2
43ΖΩΦΟΡΙΑΝΑΚΗΣ Ι.ΣΕ. ΠΑ. ΣΥ. Τ2
44ΤΖΙΜΑΣ ΔΣΕ. ΠΑ. ΣΥ. Τ2
45ΜΕΡΙΑΝΟΣ Ν.-2
46ΖΟΥΜΗΣΠΑΛ. Ο.Φ.Η.2
47ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣΠΑΛ. Ο.Φ.Η.2
48ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΚΚΟΥΤΡΗΣ2
49ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ-2
50ΤΣΙΚΙΝΤΙΝΟΣ Ε.-2
51ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣCOSMOS SPORT2
52ΧΟΥΜΑΣ Ν.ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ2
53ΚΥΡΙΑΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ3
54ΔΕΛΑΤΟΛΑΣΠΑΛ. Ο.Φ.Η.3
55Μαστοράκης ΒασίληςΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ3
56ΣΑΡΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.-3
57ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ3
58ΧΙΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-4
59ΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ4
60ΨΑΘΑΚΗΣ Γ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ4
61ΜΑΡΚΑΚΗΣ Γ.Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ4
62ΔΑΓΑΛΑΚΗΣΠΑΛ. Ο.Φ.Η.4
63ΣΗΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣCOSMOS SPORT5
64ΚΑΡΓΑΚΗΣ Γ.INTERNUS6
65ΚΑΡΓΑΚΗΣ Μ.-6
66ΜΑΡΗΣ Ν.-6
67ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΕΛΚΟΥΤΡΗΣ11