ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Το τμήμα καλαθοσφαίρισης του Σκακιστικού Ομίλου Ηρακλείου ιδρύθηκε από μια παρέα φίλων το έτος 2003.Η παρεα αυτοί απαρτιζόταν από τους Βιδοζαχαράκη Ι, Τζουλιαδάκη Γ,Μαστοράκη Ε, Παπανδρέου Ν,Τούλη Δ, Τούλη Ν!!. Συμμετέχει ανελλιπώς από την ημέρα ίδρυσης της στα τουρνουά του Δήμου μας έχοντας κατακτήσει αρκετά μετάλλια καθώς και τον τίτλο του πρωταθλητή το έτος 2013!!

Εκπρόσωποι: Πανταζής Γεώργιος, Δότσιος Δημήτριος, Λιόλιος Ευάγγελος
Προπονητής: Λιόλιος Ευάγγελος

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ

#ΑθλητήςΟμάδαPTS3PM
00ΧΙΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ5614
1ΚΑΤΕΡΓΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ263
2ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ91
5ΣΥΝΤΙΧΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ5210
7ΒΙΔΟΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ40
9ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ00
10ΖΗΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ793
11ΜΠΟΥΜΠΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ00
12ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ00
14ΚΟΜΨΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ780
15ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ50
17ΔΟΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ240
19ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ10
21ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ306
23ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ20
25ΚΟΜΨΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ251
32ΛΥΓΕΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ00

Α-3ΠΟΝΤΑ

Α-3ΠΟΝΤΑ

ΘέσηΑθλητήςΟμάδα3PM
1ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ρ.ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ1
2ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ1
3ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Ι.ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ1
4ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.Ο.Τ.Ε.1
5ΤΖΙΩΤΗΣ Ε.ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ1
6ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ Ε.ΧΕΡΟΝΑΣΙΟΣ .Α. Ο. ΧΕΡΣΟΝΗΣΣΟΥ1
7ΛΟΥΛΟΥΔΗΣΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ1
8ΚΕΧΑΓΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΠΑ.Γ.Ν.Η.1
9ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ1
10Αθουσάκης ΤάσοςΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ1
11ΚΟΥΡΣΙΝΑΚΗΣ Ε.ΣΕ. ΠΑ. ΣΥ. Τ1
12ΑΓΑΠΗΤΟΣ Δ.ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ1
13ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ Μ.COSMOS SPORT1
14ΚΟΥΤΡΗΣ ΕΜ.ΚΟΥΤΡΗΣ1
15ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ Γ.ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ1
16ΖΟΥΡΑΡΗΣΚΟΥΤΡΗΣ1
17ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Γ.ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ1
18ΠΑΥΛΑΚΗΣ Α.Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ1
19ΝΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑ.Γ.Ν.Η.1
20ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣΚΟΥΤΡΗΣ1
21ΦΑΚΙΔΑΡΗΣ Ε.Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ1
22ΚΟΚΚΙΑΔΗΣ Γ.ΘΗΣΕΑΣ1
23ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ1
24ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ Ε.ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ1
25Αναγνωστάκης ΜιχάληςΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ1
26ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΠΑ.Γ.Ν.Η.1
27ΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜ.ΚΟΥΤΡΗΣ1
28ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ Μ.ΠΑΛ. Ο.Φ.Η.1
29ΜΕΡΙΑΝΟΣ Ν.INTERNUS1
30ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ Σ.COSMOS SPORT1
31ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.ΘΗΣΕΑΣ1
32ΠΑΡΛΑΜΑΣ Ε.ΧΕΡΟΝΑΣΙΟΣ .Α. Ο. ΧΕΡΣΟΝΗΣΣΟΥ1
33ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ Ι.ΧΕΡΟΝΑΣΙΟΣ .Α. Ο. ΧΕΡΣΟΝΗΣΣΟΥ1
34ΠΕΡΣΕΜΑΤΗΣΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ1
35ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ1
36ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Α.INTERNUS1
37ΚΟΥΤΣΟΡΑΔΗΣ Δ.ΠΑΛ. Ο.Φ.Η.1
38ΠΑΝΤΕΡΗΣ ΖΠΑΛ. Ο.Φ.Η.1
39ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Μ.ΘΗΣΕΑΣ1
40ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Θ.Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ1
41ΣΚΟΥΡΒΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ1
42ΣΤΥΛΙΑΝΟΣΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ1
43ΝΤΑΟΥTΗΣΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ1
44ΚΟΜΨΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ1
45ΜΑΛΤΕΖΑΚΗΣ Γ.Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ1
46ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ Σ.ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ1
47ΒΑΛΟΥΡΔΟΣ Γ.COSMOS SPORT1
48ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ2
49ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ Ε.ΧΕΡΟΝΑΣΙΟΣ .Α. Ο. ΧΕΡΣΟΝΗΣΣΟΥ2
50ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ Α.ΘΗΣΕΑΣ2
51ΡΑΠΤΗΣ Τ.ΠΑΛ. Ο.Φ.Η.2
52ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣΕΦΟΡΙΑΚΟΙ2
53ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ Α.COSMOS SPORT2
54ΦΑΧΡΑΝΤΙΑΝΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ2
55Παγωνίδης ΠαναγιώτηςΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ2
56ΤΖΙΜΑΣ Δ.ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ2
57ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ2
58ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣΠΑ.Γ.Ν.Η.2
59ΧΟΥΜΑΣ Ν.ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ2
60ΚΑΛΕΝΤΑΚΗΣ Σ.ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ2
61ΚΑΡΓΑΚΗΣ Μ.INTERNUS2
62ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣΠΑ.Γ.Ν.Η.2
63Αναγνωστάκης ΓιώργοςΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ2
64ΤΣΙΚΙΝΤΙΝΟΣ Ε.Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ2
65ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ο.ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ2
66ΚΑΤΕΡΓΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ3
67ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΕΛΚΟΥΤΡΗΣ3
68ΚΑΦΟΥΣΗΣ Μ.Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ3
69ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ Ε.ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ3
70ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ Κ.INTERNUS3
71ΜΥΡΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ3
72ΤΣΑΛΑΚΗΣ Ι.ΧΕΡΟΝΑΣΙΟΣ .Α. Ο. ΧΕΡΣΟΝΗΣΣΟΥ3
73ΖΗΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ3
74ΒΑΛΑΜΟΥΤΣΟΥΝΟΣ Λ.COSMOS SPORT3
75Δημακόπουλος ΓιώργοςΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ3
76ΚΑΤΣΑΜΠΡΑΚΑΚΗΣ ΕΛ.ΚΟΥΤΡΗΣ3
77ΤΣΙΡΙΔΗΣ Α.ΣΕ. ΠΑ. ΣΥ. Τ4
78ΑΡΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ Λ.Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ4
79ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣΠΑΛ. Ο.Φ.Η.4
80Μαλαμάς ΜάνοςΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ4
81ΜΥΛΩΝΑΚΗΣΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ5
82ΛΙΑΝΟΣ Ι.COSMOS SPORT5
83ΣΕΙΜΕΝΗΣ Μ.Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ5
84ΚΑΤΖΗΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ6
85ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ Γ.COSMOS SPORT6
86ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ Θ.ΧΕΡΟΝΑΣΙΟΣ .Α. Ο. ΧΕΡΣΟΝΗΣΣΟΥ6
87ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣΠΑ.Γ.Ν.Η.6
88ΣΑΡΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.ΠΑΛ. Ο.Φ.Η.6
89ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ6
90ΜΑΡΗΣ Ν.ΠΑΛ. Ο.Φ.Η.6
91ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ6
92ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ Ι.ΘΗΣΕΑΣ7
93ΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΠΚΟΥΤΡΗΣ8
94ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ8
95ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Ε.ΧΕΡΟΝΑΣΙΟΣ .Α. Ο. ΧΕΡΣΟΝΗΣΣΟΥ8
96ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ ΜINTERNUS8
97ΤΡΥΠΑΚΗΣ Ι.ΘΗΣΕΑΣ9
98Σταματάκης ΚώσταςΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ9
99ΜΑΡΚΑΚΗΣ Γ.Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ9
100ΣΥΝΤΙΧΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ10
101ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ11
102ΧΙΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ14

Α Κατηγορία – Β’ Όμιλος

ΘΕΣΟμάδαWLPFPADIFFSTRK
171436324112L1
26240232874W4
36242037743W3
46241234171W2
54443038446W1
644327333-6W1
726319381-62L5
817259391-132L2
908254400-146L8